sobota, 12 lipca 2014

N - Namiot


 adalija
Z+pami%C4%99tnika+Karolci.jpg


Jak już wspomniałam księżniczka zarządziła, że w tę niedzielę odbędą się wakacje. Dostaliśmy od uroczego kotka
z awatara wielbicielki kucyków informację, że wakacje już trwają .Roch był podobnego zdania ale w naszej krainie o wszystkim decyduje księżniczka Walentyna i wakacje zaczną się za pół godziny od momentu kiedy to zapisuję.
Księżniczka uważa,że to bardzo dobry pomysł bo w niedzielą i tak przecież nie odbyły by się żadne lekcje.
Ja to nawet lubię lekcje bo jak sama zauważyłam jestem jedną
z najlepszych uczennic a do tych wakacji to wcale nie wiedziałam jak się przygotować a przecież księżniczka kazała nam się przygotować. Pamela, Adela i Ewita uszyły w związku z tym namiot z nigdy nie używanej ścierki do podłogi, panny Pożyczalskie zrobiły dla księżniczki ekskluzywny leżaczek z najlepszych materiałów jakie dało się wypożyczyć w domu, Encyklopedyk zaopatrzył się w kapelusz, dziadek Samasłodycz sprawdził wędki.
Encyklopedyk już nie pisze poematów o Inez, kazał nam wymyślać rymy do Margaret i napisał poemat filozoficzny tak jakby. :"Oświadczyłbym się ja wnet, przeuroczej Margaret lecz tego co chce mieć żonę musi stać być na pierścionek".
To trochę takie smutne ale nie płakaliśmy bo musieliśmy przetrenować wakacje, żeby ich nie spaprać i ostatecznie się przygotować.
Załączam fotografię z treningu.

wakacje.jpg

2 komentarze:

  1. ...no proszę wakacje pod namiotem nad Amazonką :D
    Świetna wyprawa, tylko pozazdrościć :D
    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy i wzajemnie pozdrawiamy.

    OdpowiedzUsuń