piątek, 11 marca 2016

Pokój dziecinny


Kiedy kocioł wymruczał, że zdaniem Helo Izy helikopter powinien stać w pokoju dziecinnym wśród zabawek, księżniczka zawołała: Jaki to dobry pomysł. Koniecznie trzeba urządzić pokój dziecinny na wypadek gdyby Tosia mnie odwiedziła. Marcela sobie niedługo urodzi drugą Tosię albo Tosia to wtedy tą będzie mi mogła oddać na zawsze bo po co jej dwa egzemplarze dziecka?
Księżniczka zapaliła się do swojego pomysłu, napisała do Marceli list o tym, że gdyby Marcela miała Tosię na zbyciu to niech ją koniecznie do niej przyśle. Teraz księżniczka testuje zjeżdżalnię aby się zorientować czy jest dość zabawna. Chce na niej zjeżdżać razem z wnuczką. Niestety kocioł mruczy, że Marcela za bardzo kocha Tosię aby oddać a babcia Sabcia przejęła list  księżniczki i podarła bo dzieci to tylko kłopot. Niech sobie Marcela sama je kocha.

3 komentarze:

 1. Ja tam wolę zjeżdżalnie ogrodowe. Jak ktoś ma ogród, to może sobie na takie cudeńko dla dzieci pozwolić www.hop-sport.pl/zjezdzalnie-ogrodowe/ A jak jeszcze dojdzie do tego trampolina, to dzieciaki z domu do ogrodu na kilka ładnych godzin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty masz rację ale jeszcze na to nie pora a księżniczka
   chciała sobie już teraz natychmiast pozjeżdżać a dom ma duży więc mogła to sobie urządzić.

   Usuń
  2. Ty masz rację ale jeszcze na to nie pora a księżniczka
   chciała sobie już teraz natychmiast pozjeżdżać a dom ma duży więc mogła to sobie urządzić.

   Usuń